ДАІ Кіровоградщини готова до відкритого діалогу з представниками активної громадськості

20 березня 2014 року в приміщенні УДАІ УМВС України в Кіровоградській області пройшов круглий стіл за участю керівництва УДАІ, представників Кіровоградських громадських організацій та політичних партій: ВО Батьківщина, ВО Свобода, Самооборони, ДАІ не дай, і засобів масової інформації. Темами для обговорення тали: профілактика правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху його учасниками, дорожньо-транспортних пригод на території Кіровоградської області, спільні профілактичні рейди з представниками громадських формувань, налагодження співпраці з громадськими активістами та висвітлення результатів роботи в ЗМІ.

На початку круглого столу начальник УДАІ УМВС Олексій Березневич зазначив, що для того, щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам та досягти більш позитивних результатів у роботі, необхідна консолідація сил як державних органів так і громадських організацій. Причому співпраця працівників ДАІ, громадського активу та представників засобів масової інформації повинна бути постійною. Лише спільними зусиллями можна донести до всіх учасників дорожнього руху, що саме від їх уважності, обережності, чіткого виконання Правил дорожнього руху, самодисципліни, відповідальності та взаємоввічливості на дорозі залежить життя й здоров’я людей.

Важливою темою для обговорення стали спільні патрулювання працівників ДАІ з громадськими активістами. Така робота приносить дуже гарні результати як для інспекторів, так і для активної молоді.

За словами самих активістів, працівники громадськості виступають для інспекторів ДАІ не тільки допомогою і підтримкою, а й беруть безпосередню участь у контролі за порядком на вулицях міста. Крім того, більшість активістів мають власний водійський досвід та досвід спілкування з працівниками Державтоінспекції, і лише під час спільного патрулювання зрозуміли усю важливість і небезпеку професії.

Зі свого боку, працівники ДАІ співпрацею також задоволені. Особливо відчуваються зміни з боку водіїв, котрі у присутності активістів ведуть себе коректно і чемно, адже такий широкий загал громадськості під час нагляду за дорожнім рухом їх дисциплінує.

Крім того, Олексій Васильович запевнив присутніх, що докладе максимум зусиль для відновлення довіри населення до працівників Державтоінспекції, викорінення корупції, налагодження відкритого діалогу з громадянами. Досягти цього можна шляхом виховання підлеглих, шляхом гласного та негласного контролю за несенням служби підпорядкованим працівниками. «Ми вимагаємо від кожного працівника ДАІ, щоб виконуючи службові обов’язки, кожен розумів, що він перш за все є представником та членом того суспільства, інтереси якого він оберігає та захищає» - зазначив начальник УДАІ.

На завершення зустрічі керівники УДАІ УМВС відповідали на запитання представників засобів масової інформації та активної молоді. Запитання, що цікавили журналістів, були різноманітні. Це і ситуація з дорожньо-транспортними пригодами в країні та Кіровоградській області, нововведення до законодавства, результати спільних відпрацювань працівників ДАІ та громадських активістів, тощо.


На завершення зустрічі Олексій Васильович наголосив, що заради досягнення позитивних результатів кожен громадянин має розпочати виховання з себе особисто, лише потім об’єднуватися задля спільної мети. Спільні патрулювання – це лише початок, але вони уже дають свої результати. Кожен житель Кіровоградщини має почувати себе безпечно і з надією дивитися у майбутнє.

Запрошуємо до відкритого діалогу з керівництвом УДАІ УМВС України в Кіровоградській області:

Начальник УДАІ УМВС Березневич Олексій Васильович

понеділок – з 19.00 до 22.00

середа – з 19.00 до 22.00

четвер – з 10.00 до 13.00

п’ятниця - з 19.00 до 22.00

телефон 35-75-01

Заступник начальника УДАІ УМВС Тарасенко Олег Іванович

вівторок – з 19.00 до 22.00

субота – з 10.00 до 18.00

телефон 35-75-02

Заступник начальника УДАІ УМВС Бриндзюк Дмитро Валентинович

п’ятниця – з 19.00 до 22.00

телефон 35-75-09

Відповідальний від керівництва УДАІ УМВС

неділя – з 10.00 до 18.00

телефон 35-75-33

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua