![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
17:15, 21 березня 2014 р.
Кіровоградщина долучилася до відкритого діалогу
Наразі за дорученням начальника Департаменту ДАІ в усіх регіональних підрозділах Державтоінспекції проходять круглі столи за участі представників громадськості. Крім того, змінені графіки прийому громадян, відтепер усі охочі можуть поспілкуватися з керівництвом ДАІ після закінчення робочого дня, з 19 до 22 години. До плідної співпраці долучилася і Кіровоградщина.
Дієвим кроком до відновлення довіри до міліції є саме відкритий діалог. Особисте спілкування дозволить подивитися на роботу служби очима пересічного громадянина, більш широко виявити недоліки та проблемні питання, які потребують нагального вирішення.
Зустрічі з громадськістю пройшли уже в Кіровограді, Олександрії, Онуфріївці, Петровому, Долинці, Гайвороні, Голованівську та Новоархангельську.
Зокрема, у ході зустрічей, стало зрозуміло, що у активних громадян є чимало пропозицій щодо поліпшення взаємовідносин між працівниками ДАІ та водіями, змін до законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, використання нових форм роботи з профілактики аварійності тощо.
Усі розуміють, що для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, і, врешті, – кожного громадянина. Лише спільна співпраця може принести позитивні результати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...