МНС-ники просять кіровоградських грибників бути дуже обережними

Грибна пора не за горами. Для багатьох з нас збирання грибів - це захоплююче хобі, задоволення від спілкування з природою. Але, на жаль, в нинішній екологічній ситуації навіть їстівні гриби можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю, та й до того ж, як показали сучасні дослідження науковців, поживна цінність цього продукту викликає певні сумніви.

До речі, в європейських країнах взагалі не вживають дикорослих грибів - лише гриби, що надходять у продаж від виробників. Але якщо ви просто не уявляєте собі осіннього відпочинку без “тихого” полювання, будьте дуже обережними. У разі виникнення хоч найменшого сумніву щодо якості знайденого гриба - не ризикуйте своїм життям та здоров'ям!

За словами завідуючого відділенням інтенсивної терапії обласної лікарні Олександра Агапєєва, в нашому регіоні значно підвищився рівень культури вживання грибів. В порівнянні з минулими роками знизилася кількість отруєнь ними і, що особливо важливо, кількість важких випадків, зокрема отруєнь блідою поганкою.

Якщо ж подивитися з фінансової точки зору, то набагато дешевше придбати гриби в торгівельному центрі, ніж потім лікуватися від отруєння безкоштовними дикорослими. Будьте обережні, дбайте про своє здоров'я!

kirovograd.rks.kr.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі