Пенсіонер, який ледь не згорів у кіровоградському банку, заявляє, що його підпалили

63-річний мешканець Кіровограда Леонід Іванов, який намагався вчинити акт самоспалення у приміщенні кіровоградської філії Імекс-банку учора, 8 вересня, має на двох депозитних рахунках у цій установі понад 2,5 млн. грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив сам постраждалий, який зараз знаходиться в опіковому відділенні Кіровоградської обласної лікарні.

За словами Іванова, він кілька разів письмово звертався до керівництва банку з проханням віддати гроші. Термін дії обох депозитів, за його словами, закінчився 7 серпня 2009 року.

«Вчора я пішов у банк і прихопив із собою пляшку розчинника, хотів налякати їх, бо іншого виходу вже не бачив. Зайшов у кабінет до директора, за мною забіг охоронець», – розповів Леонід Іванов.

«Я попередив охоронця, що в мене за пазухою пляшка розчинника. Той накинувся на мене, почали боротися, розчинник вилився на мене. Тоді охоронець клацнув запальничкою», – заявив Іванов.

Директорка філії Імекс-банку Людмила Царенко спілкуватися з журналістом «Кіровоград.proUA.com» відмовилася. Почувши, що її турбує ЗМІ, вона просто поклала слухавку.

kirovograd.rks.kr.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии