Прокурори Кіровоградщини та громадськість обговорили питання за «круглим столом»

У прокуратурі Кіровоградщини під головуванням в.о. прокурора області Сергія Жолонка відбувся «круглий стіл» з питань діяльності органів прокуратури Кіровоградщини в сучасних умовах у якому взяли участь представники інститутів громадського суспільства.

Мета заходу - забезпечення участі представників громадськості у здійсненні громадського контролю за станом законності, правопорядку та принципів верховенства права з додержанням гарантій незалежності прокуратури у здійсненні своїх повноважень.
Відкриваючи захід, в.о. прокурора області Сергій Жолонко наголосив на тому, що органи прокуратури Кіровоградщини чітко усвідомлюють необхідність бути максимально наближеними до громадян, тому цей захід є першим кроком до налагодження ефективних взаємин із представниками громадськості.
«Громадські об'єднання розглядаються органами прокуратури як потенційне джерело інформації про порушення законів: корупцію, розтрату державних коштів, незаконне притягнення до кримінальної чи адміністративної відповідальності громадян, тиск на бізнес та інше. Адже такі порушення закону не можуть залишати байдужими громадян, що об'єдналися. У свою чергу прокуратура наділена повноваженнями для прийняття ефективних заходів за такими повідомленнями», - зазначив Сергій Жолонко.
Зважаючи на викладене, першочерговим завданням круглого столу стало розроблення і узгодження шляхів залучення громадськості до виявлення корупційних схем та інших злочинів.
Конструктивну розмову підтримали і запрошені представники громадськості. Вони навели окремі випадки порушень законодавства та висловили своє бачення шляхів налагодження ефективної співпраці з органами прокуратури.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua