Голова обласної державної адміністрації Олександр Петік провів особистий прийом громадян

Проблеми, з якими звернулися жителі області, стосуються надання та облаштування житла, тривалого конфлікту, пов’язаного з олександрійським профтехучилищем, прохання про фінансову допомогу для проведення реабілітаційного лікування та інших питань.

Мешканка селища Нова Прага Олександрійського району Таміла Безпала поскаржилася голові ОДА, що вже кілька років її син Олександр, колишній учень Олександрійського ПТУ № 31, отримавши диплом державного зразка, не може отримати водійські права, без яких, у свою чергу, не може влаштуватися на роботу. Щоб мати це посвідчення, необхідно заплатити гроші, а їх під час навчання й так було витрачено немало: учням доводилося збирати кошти, аби придбати для училищної техніки запчастини чи агрегати.

Історія ця триває вже не один рік, департамент освіти і науки ОДА, на думку скаржниці, відбувається відписками, тоді як питання по суті не вирішується. А син її – не один такий. Ще кілька колишніх учнів профтехучилища залишаються без водійських посвідчень.

Олександр Петік уважно вислухав думки обох сторін (від департаменту освіти і науки ОДА роз’яснення надавав начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Сергій Дузь) і доручив департаменту знайти вихід із ситуації, аби, врешті, "розрубати гордіїв вузол" й дати змогу молодій людині працювати. Окрім того, він доручив провести перевірку у самому навчальному закладі, щоб з’ясувати причини виникнення даного конфлікту й не допускати подібних ситуацій надалі.

Із питанням, коли можна сподіватись на отримання житла на пільгових підставах, звернувся до голови ОДА учасник бойових дій, житель села Підгайці Кіровоградського району Василь Мелющенко. На районному квартирному обліку у черзі пільговиків цієї категорії він перший, однак, за словами директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олександра Догарова, сподіватися на швидке новосілля не доводиться. Територіальні квартирні черги пільговиків (різних категорій) до уваги не беруться, оскільки сформовано єдині обласні черги. На даний час на квартирному обліку воїнів-інтернаціоналістів перебувають 249 осіб, останній пільговик, який отримав житло, чекав його з 1995 року.

Олександр Догаров зазначив, що в минулі роки для вирішення цього питання була урядова програма. У 2012 році, в її рамках, надано 12 квартир (ще одна – перейшла на 2013 рік, але чистих коштів у цьому році не виділялося зовсім). Нині ж йде мова про те, щоб об’єднати всі три черги пільговиків (ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, чорнобильців) в одну. Так що зараз говорити складно – наблизить це чергу заявника, чи, навпаки, віддалить її. Окрім того, треба дочекатись секвестру держбюджету, щоб було зрозуміло, які кошти передбачатимуться на ці видатки у нинішньому році.

Голова ОДА доручив надати йому список тих, хто отримав пільгове житло в останні роки, аби з’ясувати, чи немає в цьому питанні якихось порушень.

Загалом на особистому прийомі у керівника облдержадміністрації побували більше десяти осіб. Практично по кожному зверненню дано відповідні доручення, визначено контрольні терміни їх виконання. Про результати розгляду цих звернень заявники будуть поінформовані у визначені законодавством терміни.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua