На Кіровоградщині збудують нову високовольтну підстанцію

Олександрійський район другий в області за обсягом споживання електроенергії і лідер з протяжності ліній електропередачі.

Електропостачання значної частини м. Олександрії, Олександрійського та Петрівського районів здійснювалося від технологічних мереж ДХК «Олександріявугілля». Все було добре поки підприємство працювало на повну потужність. Із занепадом галузі енергетичні об‘єкти перестали нормально експлуатуватися й обслуговуватися. Почався демонтаж мереж як їхніми власниками, так і бажаючими поживитися за чужий рахунок.

Наприкінці 2012 року ПАТ «Кіровоградобленерго» отримало повідомлення про те, що новий власник вугільного підприємства починає демонтаж обладнання підстанції «Морозівка» 150/35/6 кВ. У зв‘язку із цим у північно-західній частині Олександрійського району виникла складна ситуація з електропостачанням сіл Веселого, Комінтерну, Бандурівки, Оліївки, Ясиноватки, Морозівки, Ларисовки, Новодмитрівки та смт Пантаївки. На даний час ці населені пункти заживлені за тимчасовою схемою електропостачання від підстанцій «Верболозівська», «Новоолександрівка» та «Пантаївка-Водовід».

З метою забезпечення надійності електропостачання цілого ряду населених пунктів Олександрійського району технічна рада ПАТ «Кіровоградобленерго» під час одного із засідань вирішила розпочати будівництво нової підстанції напругою 35 кВ. За результатами обстеження енергодефіцитного вузла району було визначено місце розташування підстанції (територія Бандурівської сільради, неподалік смт Пантаїки). Також збудують відрізки повітряної лінії напругою 35 кВ і кабельної лінії напругою 6 кВ.

Сергій Богомільчук,

прес-секретар ПАТ «Кіровоградобленерго».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua