Рятувальники навчали дбати про безпеку життя юних мешканців селища Нова Прага

«Спішить, сурмить,

Дорогу дай, моргає синім оком.

Примчиться вчасно

Й біда обійде боком»

Рядки цієї дитячої загадки повністю відтворюють картину, коли на пожежу поспішають рятувальники, а прибувши, здійснюють бойове розгортання та локалізацію вогняної стихії, рятуючи її заручника. Саме за таким сценарієм відбувається акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», що проводять рятувальники для молоді області. 28 березня така акція пройшла у школі-інтернаті селища Нова Прага Олександрійського району.

Організовуючи у навчальних закладах акції співробітники пожежно-рятувальної служби переконуються, що саме заходами такого формату можна привернути увагу підростаючого покоління до проблеми безпеки життя. Бо саме людська необачність – одна з найпоширеніших причин виникнення надзвичайних подій.

Крім бойового розгортання та рятування, дітям продемонстрували і можливості аварійно-рятувальної техніки. А ось конкурсно-розважальна частина акції дозволила вихованцям школи на практиці перевірити набуті навички та знання, отримані як під час занять, так і на самому заході. Причому, коли діти змагаються у вмінні правильно одягати протигази чи бойовий одяг або вправлятися з пожежним рукавом, рятувальники допомагають учасникам та діляться своїм досвідом. І, як показує практика, таке спілкування досить ефективне.

Рятувальники і надалі проводитимуть такі акції для молоді. Наступного тижня акції відбудуться в Олександрівському та Олександрійському районах.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua