У Міндоходів готові до співпраці та діалогу з усіма представниками бізнесу

Про це запевнив мітингувальників-фермерів з Бобринецького району перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

Представники аграрного сектору, які нещодавно пікетували будівлю управління, зачитали звернення та передали посадовцю відомства свої вимоги. Сергій Колотуха запевнив мітингувальників, що всі вони будуть розглянуті та направлені до Міністерства доходів і зборів України у Київ. Але щодо однієї з головних вимог аграріїв  – припинення практики запитів з питань їх господарської діяльності – зауважив:

– Хочу наголосити, що органи доходів і зборів мають право згідно Податкового кодексу України (п.п. 20.1.2 та 20.1.14 п.20.1 ст. 20 ПКУ) надсилати письмові запити та отримувати необхідну інформацію стосовно об’єкта оподаткування. І таке право мають податкові служби більшості розвинених країн світу. За рахунок саме такої форми спілкування ми значно зменшили кількість перевірок.

Також Сергій Колотуха зазначив, що якщо хтось із працівників відомства некоректно вимагав від фермерів таку інформацію, то кожен факт перевірять, а винних притягнуть до відповідальності.
****
Нагадаємо, що загалом за січень-лютий 2014 року плановими та позаплановими перевірками охоплено 92 суб’єкта господарювання. Це на 55 суб’єктів менше, ніж минулоріч.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua