• Головна
  • Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг та електроенергії
10:30, 2 квітня 2014 р.

Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг та електроенергії

У лютому 2014р. населенню області нараховано за житлово-комунальні послуги 64,5 млн.грн., що на 2,2% більше порівняно з лютим 2013р. Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за лютий 2014р. у м.Знам’янці та 11 районах області вищий за 100%. Найвищий рівень оплати відзначався у Кіровоградському, Новоархангельському, Світловодському та Олександрійському районах.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг збільшилася з початку року на 18,1% і на 1 березня 2014р. становила 158,5 млн.грн., середній термін заборгованості населення за всі послуги у лютому склав 2,2 місяця. З початку року заборгованість збільшилася у 4 містах обласного значення та 20 районах області, найбільше – у Світловодському, Онуфріївському, Бобринецькому та Голованівському районах. Населенням Новоархангельського району стовідсотково оплачено нарахування поточного періоду, частково погашено борг попередніх періодів та попередньо сплачено за житлово-комунальні послуги.

Заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 75 млн.грн., газопостачання – 33,6 млн.грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 32,8 млн.грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 16,3 млн.грн., вивезення побутових відходів – 0,8 млн.грн.

У лютому 2014р. населенням області сплачено за спожиту електроенергію 25,4 млн.грн., що на 4,6% більше порівняно з відповідним місяцем 2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житлово-комунальних послуг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...