• Головна
  • В обласному художньому музеї відкрилася виставка творів образотворчого мистецтва «Кіровоградщина очима художників»
12:05, 3 квітня 2014 р.

В обласному художньому музеї відкрилася виставка творів образотворчого мистецтва «Кіровоградщина очима художників»

У відкритті виставки взяв участь голова облдержадміністрації Олександр Петік.

Серед представлених на виставці робіт - полотна відомих кіровоградських художників Вінтенка, Кімнатного, Бондаренка, Городнічева, Надєждіна, Шаповалова, Федорова, Кадигроба, Логвинюка та інших митців. На більшості полотен відображені не лише мальовничі краєвиди нашого краю, види Кіровограда, а також багато портретних робіт наших земляків. Картини охоплюють майже віковий період історії – від 20-30-х років минулого століття до наших днів.

Відкриваючи виставку Олександр Петік відзначив: - Виставка робіт кіровоградських художників сьогодні поєднала усіх нас єдиним естетичним та мистецьким виміром, який вкотре підтверджує, що історія Кіровоградщини, це, насамперед, солідарність тих поколінь, які жили на цій прекрасній землі.

- Наш край багатий на талановитих митців, які внесли свою лепту у скарбницю національного та світового мистецтва. Їхні художні витвори, сповнені любов’ю до Батьківщини, до землі своїх предків, надають нам високого естетичного піднесення та надихають нас творити і працювати для нашого краю та людей, які тут живуть, - зазначив голова облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...