• Головна
  • „Спрощенці” Кіровоградщини поповнили місцеві бюджети області майже на 28 мільйонів гривень
08:41, 18 квітня 2014 р.

„Спрощенці” Кіровоградщини поповнили місцеві бюджети області майже на 28 мільйонів гривень

Протягом січня - березня 2014 року платники єдиного податку, зареєстровані на території області, сплатили 27 млн. 933 тис.грн. єдиного податку, що в порівнянні з цим же періодом 2013 року на 3,2 мільйона  або 12,8% більше.

Надходження  від приватних підприємців становлять понад 23 мільйона гривень, або 83,2 % від загальної суми сплаченого єдиного податку. Решта – 4,9 млн.грн. або 16,8% надійшло від платників єдиного податку – юридичних осіб.

За словами в.о. начальника обласного управління Міндоходів Тетяни Соколенко позитивної тенденції вдалося досягти завдяки вдосконаленню обслуговування платників податків і створенню комфортних умов для діяльності малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, що 2013 рік приніс єдинникам низку приємних новацій. Так, зокрема, для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.

„Спрощенці” також  за власним рішенням мають змогу змінювати групу або ставку податку. Також їм надана можливість вести облік своїх доходів і витрат в електронному вигляді.

Крім того, для спрощення документообігу з 2014 року підприємцям, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до Реєстру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Спрощенці"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...