• Головна
  • Відбулося представлення прокурора Кіровоградщини
15:57, 23 квітня 2014 р.

Відбулося представлення прокурора Кіровоградщини

Сьогодні, 23 квітня, заступник Генерального прокурора України Юрій Дьомін представив колективу працівників прокуратури Кіровоградської області нового керівника - старшого радника юстиції Сергія Жолонка.

Під час представлення Юрій Дьомін висловив упевненість, що організаторські та особисті якості новопризначеного керівника регіону, який має 20-річний досвід прокурорської роботи, дозволять йому мобілізувати очолюваний ним колектив для ефективної роботи щодо утвердження верховенства права.

За словами заступника Генерального прокурора України, події останніх місяців засвідчили необхідність докорінних змін у всіх сферах життя нашої країни. Проте забезпечення законності та правопорядку в першу чергу залежить від принципової позиції правоохоронних органів.

Суспільство, як зазначив Ю. Дьомін, чекає реальних результатів консолідованої роботи в інтересах держави та громадян.

В свою чергу, новопризначений прокурор області Сергій Жолонко подякував за високу довіру та запевнив, що спільно з колективом докладе усіх зусиль для виконання першочергових завдань та укріплення авторитету органів прокуратури.

DSC_6801(2)

Довідково:
Сергій Пилипович Жолонко народився 28 квітня 1966 року. У 1991 році закінчив Українську юридичну академію ім. Ф. Е. Дзержинського. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 1991 році. Пройшов великий професійний шлях від слідчого прокуратури до першого заступника прокурора області. Перед призначенням на посаду працював першим заступником прокурора Кіровоградської області.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...