
17:00, 24 квітня 2014 р.
Рятувальники вибороли перше місце у змаганнях зі спортивного САМБО
Днями у спортивному залі ФСТ «Динамо» відбулись змагання зі спортивного самбо серед силових структур області у рамках «Динаміади-2014».
Команда пожежно-рятувальної служби області у індивідуальному заліку завоювала чотири перших та два других місця. Перемогу рятувальникам принесли виступи майора служби цивільного захисту, начальника відділу планування та контролю АРЗСП У ДСНС в області Олександра Бєліка, лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу ДПРЧ-2 ДПРЗ-1 м.Кіровограда Олега Бігуна, старшого лейтенанта служби цивільного захисту, провідного фахівця відділу персоналу центру забезпечення діяльності У ДСНС в області Максима Носенка, рядового служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника ДПРЧ-5 ДПРЗ-1 м.Кіровограда Сергія Вишницького, які показали найкращі результати у своїх вагових категоріях, та капітана служби цивільного захисту, начальника караулу ДПРЧ-3 ДПРЗ-1 м.Кіровограда Олександра Ткаліченка і капітана служби цивільного захисту, начальника караулу ДПРЧ-10 ДПРЗ-2 м.Олександрії Володимира Рябоконя, які вибороли срібло. Таким чином, у підсумку представники Управління ДСНС Кіровоградщини посіли перше загальнокомандне місце.
На думку тренера команди кіровоградських рятувальників Олега Твердоступа, перемозі значною мірою також сприяла участь у підготовці спортсменів голови Федерації бойового САМБО Кіровоградської області В’ячеслава Шульги, який надав місце для тренувань та поділився секретами власної майстерності. Керівник команди зазначає, що завдяки уважному ставленню керівництва Управління ДСНС в області і особисто начальника Управління генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчака фізичній підготовці особового складу відводиться важливе місце.
«Динаміада-2014» триває і спортсменів чекає ще не одне випробування, тож ми бажаємо нашим колегам не втрачати бойового запалу і «Так тримати!».
Прес-служба У ДСНС в області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
29 серпня
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
12:59
29 серпня
10:25
29 серпня
15:20
27 серпня
ТОП новини
Оголошення
05:36, 31 серпня
05:36, 31 серпня
08:32, 22 серпня
11:25, 23 серпня
11:25, 23 серпня