• Головна
  • Кадрові призначення по-новому в системі землеустрою
16:00, 29 квітня 2014 р.

Кадрові призначення по-новому в системі землеустрою

Аграрна громада області воліє справедливості та порядку у земельній сфері, й таким як пан Тильний там не місце.

Аграрії та сільськогосподарські виробники Кіровоградської області вкрай стурбовані останніми подіями навколо ДП «Кіровоградський інститут землеустрою». За останньою наявною інформацією директором підприємства хочуть призначити пана Тильного Олександра Миколайовича, начальника відділу Держземагентства у Новомиргородському районі Кіровоградської області. Вказану посадову особу планують призначити по переводу, хоча в кадровому резерві на посаду директора підприємства його немає. До того ж зазначений кадровий резерв погоджено із керівництвом Головного управління Держземагентства у Кіровоградській області та керівництвом обласної державної адміністрації.

Але на це керівництво Держземагентства України та обласної державної адміністрації не звертає уваги, хоча б слід було б мати на увазі попередні заслуги пана Тильного.

Наприклад, пан Тильний чудово вміє крутити державними коштами. Так, значна сума коштів, які надійшли від втрат сільськогосподарського виробництва, а це більше 2 млн.грн. (на території району розміщене велике добувне підприємство) після замовлення з боку сільських рад району окремих видів землевпорядних робіт, осіла, з допомогою сумнівної організації, в карманах чинуш.

Не цурається пан Тильний займати споглядацьку позицію при виявленні явних фактів підробки документів, від запровадження яких збіднюється бюджет й росте соціальна напруга в районі.

Це документація по гр. Берневек М.С. (Панчівська сільська рада Новомиргородського району), яка зроблена начебто станом на 01.01.2011 року, а підписана особою, яка померла у 2007 році. А технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ПП Голованю О.В. для риборозведення на території Оситнязької сільської ради взагалі підроблена із заниженням показників, що призвело до втрат місцевого бюджету. До речі по зазначених фактах відкрито кримінальне провадження – розслідування триває.

А взагалі відслідковується ситуація, коли посадовець відчуває настання відповідальності й змінює свою прописку. Так хоче вчинити й пан Тильний, за якого в районі ходять різні чутки й стосовно «безкоштовного» отримання документів за виділення державної земельки або направлення в необхідне русло земельних відносин в районі, після яких в когось в казні пусто, а у так званих службовців густо.

Аграрна громада області воліє справедливості та порядку у земельній сфері, й таким як пан Тильний там не місце. Є великі сподівання на те, що нас почують і зроблять відповідні висновки та дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...