14 років на маленьку кіровоградку ніхто не звертав увагу

Прокуратурою вжито заходів до поновлення прав 14-річної дитини, яка не відвідувала школи та не мала реєстраційних документів.

В ході вивчення умов проживання неблагополучних родин прокуратура Кіровоградського району встановила грубі порушення конституційних прав 14-річної дівчини.

Зокрема, дитина жодного дня не відвідувала навчальний заклад та не мала свідоцтва про народження. Вихованням дівчинки займалася бабуся, оскільки мати зникла у невідомому напрямі.
Така ситуація виникла за бездіяльності місцевої служби у справах дітей, працівники якої знали про порушення прав дитини, проте жодних заходів до їх поновлення не вживали. Така бездіяльність мала відповідну реакцію з боку органів прокуратури - за поданням прокурора відповідальну особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Також, за втручання прокуратури вжито заходів для встановлення у судовому порядку факту народження дитини, з метою оформлення реєстраційних документів, що дасть змогу дівчинці відвідувати навчальний заклад.

Крім того, у зв’язку з не виконанням горе-матір’ю своїх батьківських обов’язків прокурором району проводиться перевірка щодо наявності в її діях ознак злочину, передбаченого ст. 166 (злісне невиконання батьківських обов’язків) Кримінального кодексу України.
 

байдужість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі