• Головна
  • Юнацький чемпіонат України приніс Кіровоградщині золото
12:15, 23 травня 2014 р.

Юнацький чемпіонат України приніс Кіровоградщині золото

Нещодавно на київському оновленому НСК «Олімпійський» завершився юнацький чемпіонат з легкої атлетики.

Кіровоградська область виступала в складі 20 юних легкоатлетів з ДЮСШ «Спартак-2002», КЗ ОСДЮШОР-2, КЗ ДЮСШ-2, Гайворонської, Олександрівської та Новомиргородської РДЮСШ.

Золоту медаль змагань виборола вихованка Валерія Кузя з Гайворона -Яна Качур, пробігши в фіналі 400м за 55 секунд.

Срібну медаль чемпіонату здобула вихованка КЗ ОСДЮШОР-2 Анастасія Думчева (тренер Геннадій Здітовецький). Виконавши потрійний стрибок на 12м 72 см, Анастасія здобула другу медаль для нашої команди.

Золотими медалями для нашої збірної завершились змагання. Жіночий квартет в комбінованій естафеті випередив всіх своїх одноліток. Естафету бігли Качур Яна, Каргополова Анастасія, Дзюбіна Катерина, Гвритішвілі Ганна, які тренуються у Володимира та Наталії Абраменко, Павла та Петра Армашова, Валерія Кузя.

5 місце в стрибках потрійним з результатом 11м 53см посіла Альона Дюбанова з КЗ ДЮСШ-2 (тренер В’ячеслав Нищеменко).

6 місце на дистанції 400м серед юнаків посів Денис Піменов з Новомиргородської ДЮСШ (тренер Олександр Дарієнко). Денис пробіг одне коло стадіона за 50.7с.

7 місце в комбінованій естафеті посіли кіровоградські юнаки, яких дві секунди відділили від п’єдесталу змагань. В естафеті брали участь Євген Неруш та Микола Медведенко (тренер Олександр та Ігор Шостаки), Денис Піменов (тренер Олександр Дарієнко) та Євген Царенко (тренер В’ячеслав Нищеменко).

8 місце в секторі для стрибків у довжину посіла Дар’я Павлюк з результатом 5м 22см. Тренується спортсменка під керівництвом В’ячеслава Нищеменка в ДЮСШ-2.

Також 8 місцем з бігу 2000м з перешкодами відзначилась Ілона Заіка з ДЮСШ «Спартак-2002» (тренер Олександр та Ігор Шостак).

Переможцем фіналу «Б» з особистим рекордом став вихованець ДЮСШ «Спартак-2002» Євген Неруш, який подолав стометрівку 10.9с. Другим в цьому ж фіналі був учень ДЮСШ-2 Євген Царенко з результатом 11.0с.

У командному заліку наша збірна посіла 15 загальнокомандне місце, а Анастасія Думчева та Яна Качур були відібрні на європейські юнацькі змагання в м. Баку.