
10:45, 28 травня 2014 р.
Рятувальники провели профілактичну роботу з попередження пожеж у приватному секторі Кіровограда
Навіть після завершення опалювального сезону залишається ризик виникнення пожеж у житловому секторі, де за статистикою впродовж року виникає більшість загорянь. До вогневих випадків призводить порушення правил експлуатації газових приладів, електрообладнання, необережність у поводженні з вогнем. Щоб запобігти таким надзвичайним подіям працівники Служби порятунку «101» навіть навесні та влітку не припиняють роботу з профілактики пожеж та навчають мешканців області правилам безпеки.
Днями з метою попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей працівники Управління ДСНС у Кіровоградській області та працівники соціального захисту провели роз’яснювальну роботу з мешканцями обласного центру у районі Новомиколаївки. Спілкувалися переважно з пенсіонерами.
Рятувальники нагадали стареньким про необхідність бути пильними у поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації газового обладнання та електроприладів. Крім того, господарям надали застережні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.
Прес-служба У ДСНС в області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
29 серпня
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
12:59
29 серпня
10:25
29 серпня
15:20
27 серпня
Оголошення
05:36, Вчора
11:25, 23 серпня
08:32, 22 серпня
08:32, 22 серпня
08:32, 22 серпня