• Головна
  • Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області
14:35, 2 червня 2014 р.

Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області

За січень–березень 2014р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 563,7 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 1,2%менше ніж за січень–березень 2013р.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій у січні–березні 2014р. були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 87,1% усіх капіталовкладень.

Підприємствами м.Кіровограда освоєно більше половини загального обсягу капіталовкладень по області.

Найбільшу частку капітальних інвестицій (44,5%) освоєно підприємствами промислових видів діяльності, обсяги яких порівняно з січнем–березнем 2013р. зросли в 2,1 раза.

У січні–березні 2014р. зменшили освоєння капітальних інвестицій установи охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; заклади державного управління й оборони та обовязкового соціального страхування; професійної, наукової та технічної діяльності; мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; освіти; підприємства інформації та телекомунікації; з тимчасового розміщування й організації харчування; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; сільського, лісового та рибного господарства, натомість збільшили – підприємства діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном, підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 21 млн.грн. (3,7% загального обсягу), що на 57,3% менше ніж за січень–березень 2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інвестиції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...