Віта Атаманчук: Питання ефективної протидії СНІДу в області має бути на належному рівні

Заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук відвідала з робочим візитом Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби із СНІДом.

Проблема протидії СНІДу в Україні, сьогодні є одним із актуальних, гострих та резонансних у соціальній сфері. Проте в області виявлення та протидії ВІЛ, довгий час викликало певні питання. З такими словами, під час зустрічі з заступником голови облдержадміністрації Вітою Атаманчук, звернувся голова Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть із ВІЛ\СНІДом» Олександр Александров. За словами активіста, в області недостатню увагу приділяють питанню фінансування протидії СНІДу, а основною проблемою є відмови розширення приміщення обласного центру профілактики боротьби зі СНІДом. Посадовець пообіцяла детально вивчити це питання.

Для більш ґрунтовного аналізу ситуації заступник голови облдержадміністрації з робочим візитом відвідала Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби із СНІДом. Посадовець познайомилась з персоналом та з роботою закладу.

Підсумовуючи візит, Віта Атаманчук звернула увагу на те, що ефективність діяльності у напрямку протидії СНІДу залежить, насамперед, від якісної співпраці влади, громадських організацій та самих людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі