• Головна
  • Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг
11:28, 8 червня 2014 р.

Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг

У квітні 2014р. населенню області нараховано за житлово-комунальні послуги 29,9 млн.грн., що на 12,7% менше порівняно з квітнем 2013р. .Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за квітень 2014р. у 18 районах області та 4 містах обласного значення вищий за 100%. Найвищий рівень оплати відзначався у Кіровоградському, Новомиргородському, Олександрівському та Знам’янському районах.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилася з початку року на 10,1% і на 1 травня 2014р. становила 120,6 млн.грн., середній термін заборгованості населення за всі послуги у квітні склав 2,2 місяця. З початку року заборгованість зменшилася у 4 містах обласного значення та 10 районах області, найбільше – у Голованівському, Знам’янському, Олександрівському та Петрівському районах. Населенням Бобринецького, Компаніївського, Новоархангельського, Новомиргородського, Онуфріївського, Світловодського та Устинівського районів стовідсотково оплачено нарахування поточного періоду, частково погашено борг попередніх періодів та попередньо сплачено за житлово-комунальні послуги.

Заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 65,6 млн.грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 32,7 млн.грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 16,4 млн.грн., газопостачання – 5,1 млн.грн., вивезення побутових відходів – 0,8 млн.грн

У квітні 2014р. населенням області сплачено за спожиту електроенергію 21,3 млн.грн., що на 4,7% менше порівняно з відповідним місяцем 2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальні послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...