У Кіровоградській ОДПІ відбулась екскурсія для «першачків»

З метою формування економічної грамотності та культури у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи працівники Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області запросили на екскурсію учнів першого класу Комунального закладу ”Навчально-виховне об’єднання №32 ”Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, позашкільний центр ”Школа мистецтв” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

“Першачків” зустріла та провела екскурсію Центром обслуговування платників податків завідувач інформаційно-комунікаційним сектором Катерина Бондарук.

Школярів привітали з закінченням навчального року і з повноцінною зміною статусу ”першачка” на учня 2-го класу. Розповіли про професію податківця, про історію виникнення податків, в доступній формі пояснили що таке бюджет держави, податки, хто є платниками податків. Також запропонували переглянути малюнки дітей, які приймали участь у конкурсі дитячої творчості на тему “Очима дитини про бюджет країни”.

На завершення зустрічі школярам продемонстрували мультфільм ”Місто мрії”, який розповів їм про важливість сплати податків.

Ескурсія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі