В області розпочала свою роботу асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій

Заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук зустрілася із керівником кіровоградського відділення ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Анною Колєвою.

У грудні минулого року в Києві виникла самоорганізована спільнота - «Психологічна служба Майдану», що надавала безкоштовну консультативну, психологічну та психіатричну допомогу спочатку учасникам протестних акцій в Києві (при медпунктах Євромайдану та за місцем розташування бійців самооборони), а з січня нинішнього року - вже по всій Україні та різних цільових групах.

Наразі Служба переформатовує свою діяльність у площину роботи громадської організації під назвою «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». Громадська організація і надалі оперативно реагуватиме на кризові ситуації в країні та надаватиме психологічну й іншу допомогу, пов’язану з необхідністю подолання наслідків психотравмуючих подій.

Анна Колєва детально проінформувала Віту Атаманчук про принципи роботи очолюваного нею регіонального відділення асоціації.

Заступник голови ОДА висловила готовність на рівні обласної влади підтримати роботу даної організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі