• Головна
  • «Буревісник» здобув четверту поспіль перемогу
09:37, 12 червня 2014 р.

«Буревісник» здобув четверту поспіль перемогу

«Буревісник» в матчі 6-го туру четвертої групи чемпіонату України серед аматорів вдома здолав ФК «Варварівка» (Миколаїв).

Розпочалося друге коло чемпіонату України серед аматорів. Ще свіжі спогади за прикру поразку в першому турі від «Варварівки» в Миколаєві (мали шанси здобути перемогу, але вилучення в складі «Буревісника» завадило розраховувати на перемогу). Тож в звітному матчі підопічні Сергія Грінкевича прагнули взяти реванш за ту поразку (на даний час це єдина поразка в чемпіонаті України) та зміцнити лідерство в групі. І «Буревіснику» це вдалося, але про все по черзі…

Господарі з перших хвилин матчу захопили територіальну перевагу на футбольному полі. І вже на 5-ій хвилині зустрічі після чудової передачі Андрія Чернова Олексій Гаврилюк мав відкривати рахунок, але не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробивши повз ворота. І на далі в першому таймі небезпека була лише від гравців «Буревісника». Двічі загрожував воротам гостей Денис Байстрюченко – в першому епізоді голкіпер впевнено зіграв, а в другому – півзахисник господарів пробив вище воріт. Підступно пробивав Андрій Чернов – м’яч рикошетом від Дениса Атаманюка ледь не залетів у ближній кут воріт «Варварівки». Наприкінці тайму Пономар виводив на ударну позицію Байстрюченка – останній не влучив по м’ячу, а після передачі Сідорова Пономар пробив мимо воріт суперника. Гості до перерви не змогли створити щось небезпечне біля воріт господарів.

У перерві матчі найактивнішому вболівальнику, яким виявився Олександр Миколайович Савченко, президент ФК «Буревісник» Ростислав Олександрович Вакулик вручив приз від магазину «Технолюкс».

У другому таймі матчу гості змогли дещо вирівняти гру, але все ж не значна перевага була на боці «Буревісника». Футболісти «Варварівки» часто не встигали за суперником і використовували принцип дрібного фолу в центрі поля, але інколи і перед штрафним майданчиком. І стандартні положення у виконанні гравців «Буревісника» були небезпечними, але м’яч летів повз ворота. Хоча в одному епізоді після виконання Корчинського «круглий» пролетів у декількох сантиметрах від стійки воріт. Та все ж свого господарі досягли у компенсований час: Максим Корчинський зі штрафного метрів з 18 поцілив точно під перекладину воріт «Варварівки» – 1:0. Через хвилину арбітр сповістив про завершення матчу, в якому заслужену перемогу святкував «Буревісник». «Варварівка» в звітному матчі мала лише один стовідсотковий шанс відзначитися: на 78-ій хвилині після подачі зі штрафного Володимир Славінський головою пробив над перекладиною воріт Сергія Карпова.

Здобувши перемогу над «Варварівкою» «Буревісник» набрав 12 очок і відірвався від переслідувачів на 5 очок, щоправда «Балкани» зіграли на один матч менше. Наступний тур чемпіонату України «Буревісник» пропускає, а у восьмому турі, 25 червня, в Горностаївці буде протистояти місцевому «Миру». Відзначимо, що це була четверта поспіль перемога «Буревісника» в чемпоінаті України серед аматорів сезону 2014 року.

«Буревісник» - «Варварівка» 1:0 (0:0) (Корчинський, 90+4)

«Буревісник»: Карпов, Слюсаренко, Сідоров, Попруга, Чернов, Ланецький, Байстрюченко (Шамов, 78), Пономар, Корчинський, Гаврилюк (Карпінець, 50), Чемерис.

«Варварівка»: Радіола, Попелишко (Мамчур, 88), Зенченко, Рябцев (Бабейко, 46), Процишен (Смолік, 79), Славінський (Кемен, 80), Удова, Климко (Пасхалов, 72), Атаманюк (Дікусар, 89)