• Головна
  • На вимогу прокуратури відшкодовано 4 млн. грн. заборгованої заробітної плати та понад 2 млн. грн. пенсійних внесків
17:30, 12 червня 2014 р.

На вимогу прокуратури відшкодовано 4 млн. грн. заборгованої заробітної плати та понад 2 млн. грн. пенсійних внесків

Прокуратура Кіровоградщини постійно контролює питання вчасної і повної виплати заробітної плати і перерахування внесків до Пенсійного фонду України та інших фондів соціальної спрямованості.

Як наслідок,  з початку року відшкодовано  4,1 млн. грн., які заборгували підприємства регіону своїм працівникам. Крім того, на вимогу органів прокуратури до Пенсійного фонду України погашено 2,2 млн. грн. заборгованості зі сплати внесків.

Із зазначених вище питань органами прокуратури проведено 50 перевірок, за результатами яких внесено 49 подань. До відповідальності притягнуто 23 посадовця.

Варто зазначити, що однією з причин масовості порушення трудових прав є недостатньо ефективне використання своїх повноважень органами державної виконавчої влади та державного контролю. Зокрема, потребує покращення якість їх перевірок, матеріали яких часто не містять достатніх даних для притягнення винної особи до передбаченої законом відповідальності.

Перевірки, засвідчили неналежну організацію роботи контролюючих органів з цих питань, що мало відповідну правову реакцію з боку органів прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...