«День відкритих дверей» у Кіровоградському слідчому ізоляторі

19 червня 2014 року, в Кіровоградському слідчому ізоляторі відбувся «День відкритих дверей», в ході якого до установи завітали : - родичі засуджених та неповнолітніх, керівник обласного благодійного фонду «Пересвіт» Володимир Глухий, співробітники обласного управління юстиції, представники церкви Відродження та засобів масової інформації.

На початку заходу гостей зібрали в актовій залі установи. Начальник слідчого ізолятора підполковник внутрішньої служби Олександр Іскра коротко довів історію з життя установи, розповів інформацію про умови утримання неповнолітніх, жінок та особливості відбування покарання засуджених господарчої обслуги, ознайомили із запланованими заходами.

Начальником установи Олександром Іскрою було проведено присутнім екскурсію територією слідчого ізолятору.

Заступник начальника слідчого ізолятора із соціально-виховної та психологічної роботи Андрій Стеценко ознайомив відвідувачів із розпорядком дня засуджених, неповнолітніх та жінок, показав приміщення, де ті утримуються - побутові умови, кімнату матері та дитини, медсанчастину, клас для навчання, спортивну залу, бібліотеку та магазин.

Окремо, гості мали змогу відвідати харчоблок, а також перевірити якість приготування їжі та за бажанням скуштувати. Всі присутні були задоволені.

По закінченню представники громадськості мали змогу поспілкуватись з неповнолітніми та засудженими, начальник установи Олександр Іскра та адміністрація слідчого ізолятору відповіли на всі поставлені питання у вигляді прес-конференції.

Родичі висловили щиру подяку як керівництву управління, так і керівництву установи за надану змогу побачити рідних та за створення належних умов для їх тримання.

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі