
09:23, 27 червня 2014 р.
Цілком офіційно
26 червня цього року на автодорозі Кіровоград-Нова Прага-Олександрія у напрямку міста Кіровограда рухалася автоколона.
Водії згаданих транспортних засобів проігнорували вимогу працівників Державтоінспекції про зупинку, створили аварійну ситуацію на дорозі та намагалися скинути службовий автомобіль ДАІ в кювет.
Через це працівники міліції були змушені перекрити ділянку автодороги на в’їзді до міста Кіровограда. На місце пригоди викликано слідчо-оперативну групу. Проводиться перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Яке обладнання потрібно для успішного запуску бару: повний список для старту бізнесу
Новини компаній
13:00
1 червня
Оголошення
14:40, 29 травня
10:14, Сьогодні
3