Начальник Кіровоградського відділення зустрілась в черговий раз з платниками податків Кіровоградського району

Заступник начальника – начальник Кіровоградського відділення Кіровоградської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Оксана Біловодська в черговий раз зустрілась з платниками податків Кіровоградського району.

Тема зустрічі - оподаткування проданої власної сільгосппродукції, Узагальнююча податкова консультація щодо оподаткування податком на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплата податків в період мобілізації, Узагальнююча податкова консультація щодо окремих питань оподаткування платників єдиного податку, електронні сервіси та переваги подання звітності мережею Інтернет. Також на зустрічі піднімались питання необхідності рівномірно самостійно сплачувати податкові зобов'язання у строки сплати таких зобов'язань, подання звітності в електронному вигляді, правильності заповнення реквізитів платіжних доручень при сплаті платежів.

На завершення зустрічі О.Біловодська знову нагадала роботодавцям про персональну відповідальність за дотриманням вимог ЗУ ”Про оплату праці” та закликала роботодавців відмовитись від виплати заробітної плати у „конвертах”.

Заступник начальника
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі