• Головна
  • В У ДСНС відбулося засідання штабу з питань соціального забезпечення мешканців Східних областей
14:01, 4 липня 2014 р.

В У ДСНС відбулося засідання штабу з питань соціального забезпечення мешканців Східних областей

У Кіровоградській області триває робота із забезпечення соціального захисту переселенців, які продовжують прибувати зі Сходу. Створений обласний штаб, який опікується влаштуванням людей у нових умовах.

Для того, щоб більш оперативно та ефективно вирішувати проблеми людей, які приїхали до області, 3 липня в Управлінні ДСНС відбулося засідання обласного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. На засіданні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації, співголови штабу Віти Атаманчук були присутні представники державних структур та волонтерських організацій, що входять до штабу.

Віта Атаманчук наголосила, що питання належного перебування вимушених переселенців в областях наразі одне з найбільш важливих, а проблеми, з якими звертаються люди, потребують негайного вирішення. Заступник голови ОДА також зазначила, що людям необхідно дати дах над головою. Для цього керівництво районів проведе роботу щодо пошуку вільного та придатного для перебування житла у сільській місцевості. Як відомо, такі будинки існують, тож їх стан детально вивчать. За даними штабу, в області існує 49 об’єктів державної та комунальної власності, у яких можливе розміщення 1285 людей із зазначеної категорії громадян. Щодо питань забезпечення проживання та харчування поінформував пристуніх директор департаменту соціального захисту ОДА Олександр Догаров.

Співголова обласного штабу, заступник начальника Управління ДСНС в області Ігор Парфьонов ознайомив пристуніх з ситуацією, яка склалася на даний момент. В області зареєстровано 743 людей, у тому числі 483 – із Донецької та Луганської областей. Зокрема, троє осіб мешкають у Знам’янській ЦРЛ, 53 осіб – у пансіонаті «Славутич» м.Світловодська та 23 – у гуртожитку Кіровоградського національного технічного університету. Решта людей мешкає у родичів та знайомих. З останніми психологи Управління ДСНС вже проводять роботу на місцях щодо вивчення психологічного клімату та інших питань, що стосуються морального стану вимушених мешканців Кіровоградщини.

Учасники засідання штабу погодилися, що важливою у забезпеченні процесу нормальної життєдіяльності громадян України є інформаційна складова, тож перший заступник генерального директора обласної державної телерадіокомпанії Андрій Богданович запропонував створити інформаційний відеоролик для інформування усіх, кому потрібні такі дані.

Нагадуємо контактні телефони регіонального штабу: (0522) 22-54-14, 099-097-89-34, а також - (0522) 22-06-85. "Гаряча лінія" голови облдержадміністрації – 0 800 500 238.

Прес-служба У ДСНС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обласний штаб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...