• Головна
  • На прийом до керівництва Управління та галузевих служб УМВС протягом першого півріччя звернулося 400 громадян
16:59, 7 липня 2014 р.

На прийом до керівництва Управління та галузевих служб УМВС протягом першого півріччя звернулося 400 громадян

Загалом упродовж шести місяців до органів та підрозділів внутрішніх справ області надійшло понад 5 тисяч звернень громадян, з них понад 87% - заяви, більше 12% - скарги та 0,3 % - пропозиції.

У результаті розгляду близько 2200 звернень задоволено, за 1072 заявами громадянам відмовлено, 379 визнано обґрунтованими, 512 – необґрунтованими. Решта звернень перебувають на розгляді та направлені за належністю до органів та підрозділів УМВС в області. Враховано 14 пропозицій громадян.

587 звернень стосувалися неналежних дій або бездіяльності правоохоронців. З них 309 скарг надійшло безпосередньо на адресу керівництва обласного апарату. Після проведених перевірок 42 звернення громадян визнано обґрунтованими, винних працівників притягнено до дисциплінарної відповідальності.

До керівництва Управління та галузевих служб особисто з початку року звернулося близько 400 чоловік, із них понад 200 – на особистий прийом до очільника відомства. Керівниками міськрайорганів внутрішніх справ на місцях прийнято понад 1100 жителів Кіровоградщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...