• Головна
  • Кіровоградська «Зірка» перемогла ФК «Середнє»
12:20, 10 липня 2014 р.

Кіровоградська «Зірка» перемогла ФК «Середнє»

На Закарпатті кіровоградська «Зірка» провела спаринг. Суперником була команда місцевого обласного чемпіонату ФК «Середнє».

Команда «Середнє» була підсилена кількома гравцями з «Говерли». Вели в рахунку 2:0, але суперник зумів до перерви відігратися. У другому таймі ми забили переможний м’яч.

«Під час матчу йшов дощ. В хлопців не виходило реалізувати моменти, як того хотілося. Гра лінії оборони бажала кращого. Більше грали в силовий футбол, ніж в комбінаційний. Мало замикали прострілів з флангу. А загалом провели хороший спаринг», - зазначив наставник «Зірки» Анатолій Іванович Бузнік.

Наступний свій спаринг кіровоградська команда проведе 11 липня. Суперником буде дубль ужгородської «Говерли». Зазначимо, що 14 липня планується проведення товариського матчу із основним складом «Говерли».

«Середнє» (Середнє, Закарпатська область) - «Зірка» (Кіровоград) - 2:3 (2:2).

«Зірка»: 1 тайм. Поштаренко Павло (Льопка Роман, 30), Фатєєв Дмитро, Чередніченко Ігор, Мостовий Андрій, Допілка Олег, Баранець Борис, Баранець Григорій, Рудницький Іван, Осадчий Дмитро, Рибалко Микола, новачок.

2 тайм. Льопка Роман (Козаченко Дмитро, 60), Родіна Вадим, Бочкур Роман, новачок, Чичиков Олексій, Сокуренко Віталій, Кривошей Єгор, Тітов Дмитро, Загальський Ігор, Осадчий Дмитро (Самойленко Вячеслав, 60), Рожок Сергій.

Голи: 0:1 - Чередніченко Ігор (2), 0:2 - Рибалко Микола (24), 1:2 -? (33), 2:2 -? (37), 2:3 - Чичиков Олексій (71).