• Головна
  • Від чого бюджет Кіровоградщини втрачає 1,8 млн. гривен
17:00, 10 липня 2014 р.

Від чого бюджет Кіровоградщини втрачає 1,8 млн. гривен

Землевпорядною службою Кіровоградщини запроваджено надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності не менше 5 відсотків.

Відповідно до підпункту 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України розмір орендної плати за використання земельних ділянок не може бути меншим ніж 3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Головним управлінням Держземагентства у Кіровоградській області за власної ініціативи провело інвентаризацію договорів оренди земель сільськогосподарського призначення.

Так, за підрахунками землевпорядної служби області бюджет щорічно втрачає від укладених з попередніми головами райдержадміністрацій договорів оренди землі з розміром орендної плати менше 3 % більше ніж 1,8 млн.гривень, а саме по Голованівському – 332,84 тис. грн., Долинському – 701,77 тис. грн., Знам’янському – 204,86 тис. грн., Кіровоградському – 96,36 тис. грн., Компаніївському – 144,71 тис. грн. та Новоархангельському – 355,12 тис. грн. районах.

З метою збільшення надходжень до бюджетів та приведення таких договорів оренди земельних ділянок у відповідність до вимог законодавства Головним управлінням направлено листи 43 орендарям, які мають договори оренди земель державної власності з розміром орендної плати менше 3 відсотків на площі 3113 га з вимогою щодо укладання додаткової угоди з розміром орендної плати на рівні 5 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Додатково повідомляємо, що Головним управлінням Держземагентства у Кіровоградській області запроваджено надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності не менше 5 відсотків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...