За продаж алкоголю неповнолітнім кіровоградські підприємці позбулися ліцензій

З початку цього року фахівцями обласного управління Міндоходів видано 3560 ліцензій, з них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями – 1815 та  тютюновими виробами – 1745. За право торгувати згаданими товарами підприємці області сплатили до місцевих бюджетів понад п’ять мільйонів гривень.  

За порушення законодавства в сфері обігу підакцизної продукції у частині продажу такої продукції особам, які не досягли 18-річного віку, бізнесменам регіону анульовано шість ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та одну – на торгівлю тютюновими виробами.

„Дієвий контроль за обігом підакцизних товарів сприяє реалізації єдиної державної політики у сфері виробництва і обігу алкогольних напоїв та створенню належних умов для розвитку легального ринку такої продукції, захисту здоров’я громадян, а також збільшенню надходжень до бюджету”, – зауважила в.о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

Нагадаємо: відповідно до чинного законодавства, за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім передбачено анулювання ліцензії та штраф у розмірі 6800 гривень. Крім того, винні особи притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від 510 до 1700 гривень.

105 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua