Антикорупційний сервіс „Пульс” прийняв звернення від 95 жителів Кіровоградщини

З початку року на „Пульс” Міністерства доходів і зборів надійшло 95 дзвінків від кіровоградців, у тому числі – 19 повторних. Більшість платників податків, які скористалися сервісом, зіштовхнулись з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних (49 відсотків). При цьому територіально найбільш активними були мешканці міст Кіровограда та Світловодська – від них надійшло 64 відсотка усіх дзвінків.

На даний час майже 95% звернень опрацьовані, а про результати розгляду повідомлено заявникам. Решта – перебуває на виконанні з дотриманням передбачених процедурою строків.

„Громадяни отримують відповіді на поставлені питання протягом 1-3 днів, і лише в окремих випадках цей час продовжується до 15 днів. Всі звернення жителів нашої області розглянуті вчасно та в повному обсязі”, - зазначив перший заступник начальника обласного управління Міндоходів  Сергій Колотуха.

„Пульс” – це інтерактивний сервіс Міністерства доходів і зборів, за допомогою якого приймаються дзвінки від платників податків та громадян з податкових і митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників органів доходів і зборів, оперативно вирішити суперечливі питання, які відносяться до компетенції відомства, можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua