«Теплоенергетик» звітує про зроблене за рік та підготовку до опалювального сезону

Генеральний директор комунального підприємства Сергій Кравченко відзвітував перед працівниками «Теплоенергетика» про діяльність закладу протягом останнього року. На зустріч з керівництвом прийшли представники всіх відділів КП.

Очільник підприємства відзначив, що за рік «Теплоенергетик» здійснив значний прорив в оновленні майна. Таким чином, вдалось зробити ремонт частини теплових мереж міста. Крім того, значні зусилля були спрямовані на реконструкцію споруд та техніки с. Нового. Протягом року там відремонтовано один котел та замінено один кілометр тепломереж. Зараз тривають ремонтні роботи над ще одним котлом та фільтром.

Говорячи про фінансовий стан підприємства, його керманич відзначив, що останні 12 місяців були складними з економічної точки зору. Проте працівники жодного разу не мали проблем з виплатою заробітної платні. Таку тенденцію директор КП пообіцяв зберегти й надалі.

Щодо перспектив, керівник комунального підприємства відзначив важливість переорієнтування закладу на альтернативні види опалення. Зараз «Теплоенергетик» використовує газ. Однак через складну ситуацію з поставкою та зростанням ціни на сировину, підприємство активно працює над можливістю переходу на опалення мазутом. Спеціалісти КП визначили розрахунки, за якими на ремонт потужностей для роботи з мазутом необхідно щонайменше три мільйони гривень.

Під час зустрічі з керівником підприємства, працівників «Теплоенергетика» цікавила можливість закладу перейти на альтернативні види опалення до початку майбутнього опалювального сезону. На це Сергій Кравченко повідомив, що спеціалісти вже провели ревізію мазутного господарства «Теплоенергетика» і на даний час шукають шляхи фінансування, за рахунок якого і здійснюватиметься перехід на мазут.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua