Ухилився від сплати податку на три мільйони

Бюджет втратив три мільйони гривень податку на додану вартість внаслідок дій службових осіб підприємства – виробника сільськогосподарської продукції на Кіровоградщині.

У ході відпрацювання фінансово-господарської діяльності згаданого суб’єкта господарювання, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Кіровоградській області встановлено, що директор ТОВ «К» подавав до податкової завідомо неправдиві документи, що призвело до незаконного користування пільгами, передбаченими спеціальним режимом оподаткування у сфері сільського господарства.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, на майно керівника підприємства накладено арешт у сумі 850 тис. грн. та обрано запобіжний захід – заставу в розмірі 25 тис. грн.

«Пільгами в оподаткуванні мають користуватися лише сумлінні платники податків, які працюють в реальному секторі економіки. Слідчі та оперативні підрозділи обласного управління Міндоходів вживають усіх необхідних заходів для реалізації цього принципу і недопущенню кримінальних зловживань, зокрема і при використання спецрежиму сільськогосподарськими товаровиробниками», – зазначив в.о. заступника начальника-начальника слідчого управління фінансових розслідувань Віталій Заітов.

Кримінальне провадження за підозрою директора ТОВ «К» у скоєнні правопорушень, передбачених ч.3 ст. 212 та ч.1 ст.366 КК України, направлено до суду.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua