Рейдові перевірки в лісових масивах Кіровоградщини приносять результати

Як відомо, ліс – живий організм, якому полум’я та вогонь можуть зашкодити не менше, ніж людині. Як це не сумно, але зазвичай винуватцем пожежі в лісі є людина. І коли вогонь виходить з-під людського контролю, він стає набагато сильнішим за людину і починає знищувати все на своєму шляху – дерева, рослини, комах та тварин. І людина, фактично, своєю рукою, запаливши сірник, може знищити «зелені легені планети» ‑ ліс.
 
Саме тому, рятувальники проводять профілактичну роботу з відвідувачами лісу. Адже відомо, що кількість пожеж зменшується там, де проводиться профілактична робота. І ця робота дається в знаки, приносить перші приємні плоди. Як показує рейдова перевірка, проведена 14 липня в лісовому масиві м. Кіровограда, людська обізнаність у питаннях безпечного поводження в лісі зростає. Відпочивальники, яких зустріли рятувальники, сміття збирали до сміттєвого пакету, а перед тим, як розвести багаття, обкопали місце під нього. Особливо приємне здивування у рятувальників викликало й те, що місце, де горіло багаття, було обкладене ще й камінням. Відвідувачі лісу не лише слухали правила безпечного поводження на природі, але й самі охоче розказали деякі з них.
 
Шановні громадяни! Пам’ятайте, ліс – це багатство землі. Ліс – це окрема країна, де бурхливо тече життя. Це життя рослин, комах, птахів та тварин. Ліс ‑  їхня домівка, і вони з радістю приймають вас в гостях. Не нашкодьте там, де вам раді! Не знищіть чужу домівку! Бережіть ліс! Свідомо ставтеся до своєї безпеки та всього живого, що вас оточує. Пам’ятайте, навіть найбільша пожежа починається з одного сірника. Не допустіть пожежі в лісі! І тоді наступного разу, коли ви вирішите прийти в гості до природи, ви знову й знову зможете насолодитися зеленню, свіжістю та чистотою лісу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua