• Головна
  • На Кіровоградщині перевіряють школи
15:13, 21 вересня 2009 р.

На Кіровоградщині перевіряють школи

Особлива увага - сільським.

Навчальний рік уже розпочався, а обласна влада все ж продовжує перевіряти школи. Як і раніше увагу звертають на дотримання норм харчування дітей та умови їх перебування в закладі. А тепер ще й на готовність шкіл до опалювального сезону.

У Добровеличківському районі, де побувала перший заступник голови облдержадміністрації Світлана Негода, порушили ще одне питання – недостатню наповнюваність класів. Особливо в сільській місцевості.

Коли господар на своєму місці, то й в оселі порядок. Саме таке враження складається, коли потрапляєш на подвір'я Добровеличківської загальноосвітньої школи-інтернату, яке потопає у трояндах. До 1 вересня тут готувалися, не покладаючи рук. Аби відремонтувати навчальний корпус, будівельники працювали у три зміни. Результат налице. Особлива гордість школи – їдальня - по-сучасному обладнана і затишна. Є тут і своя міні-пекарня, де дітям випікають печиво та різну здобу. Осінньо-зимовий період керівництво школи теж не лякає. Заклад має автономні котельні, які хоч зараз готові давати тепло. Що ж до подальших планів, то їх у колективу інтернату ще багато.

У Добровеличківському районі Світлана Негода відвідала ще дві школи - у селі Липняжка. Санітарні умови та якість харчування дітей стали головними об'єктами перевірки. Перший заступник голови ОДА в черговий раз наголосила на раціональності використання коштів, які виділяються на харчування учнів.

Під час зустрічі з керівниками Липнязьких шкіл та батьками учнів Світлана Негода порушила ще одне питання - рівний доступ до якісної освіти для усіх дітей. Навіть у найвіддаленіших куточках області. А для цього, на її думку, слід більш виважено підійти до оптимізації шкільної мережі та звернути увагу на заклади освіти, де недостатня наповнюваність класів. Як приклад - наводить Липнязьку школу №2. Розрахована вона на більш ніж 600 учнів. А навчається тут 60 дітей.

Липнязьку школу №1 Світлана Негода пропонує зробити опорною. І кількість учнів тут більша – понад 3 сотні, і матеріально-технічна база краща. Але останнє слово все ж за громадою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...