На Кіровоградщині дбають про біженців

У цьому запевнив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко біженців зі східних областей України, які на даний час перебувають у санаторії "Гусарське урочище". Всього у санаторії проживає 15 біженців, які заради збереження власного життя лишили свої домівки і були змушені шукати безпечного місця перебування.

У відвертій розмові Олександр Чорноіваненко розпитав біженців про умови їх перебування і харчування, а також попросив роз'яснити їхні позиції щодо подій на сході. Біженці щиро поділилися з головою обласної ради своїми переживаннями, пояснили, що взагалі не розуміють так званих "ополченців", запевнили, що їх ніхто, ні про що не запитував, і навіть не розуміють від кого і кого "ополченці" захищають.

Олександр Чорноіваненко висловив слова нестримного болю й глибокого співчуття близьким загиблих кіровоградських хлопців, розповів про допомогу, надану військовим, у вигляді бронежилетів 5-го ступеня захисту і обладнання, про найактуальніші новини зі сходу, про факти бомбардування зі сторони Російської Федерації тощо, а також запевнив, що обласна влада зробить все можливе, щоб допомогти людям, які страждають від таких подій: - Ми не залишимо вас у біді, зробимо все, що від нас залежить. Ми також допомагаємо нашим військовим на сході, звичайно, всі ми прагнемо, щоб війна скоріше закінчилась, - зазначив голова обласної ради.

У свою чергу біженці щиро подякували голові обласної ради Олександру Чорноіваненку і голові Новоукраїнської районної ради Валерію Савенку за теплий прийом, розміщення і харчування, за допомогу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua