Дорожники Кіровоградщини працюють постійно, не зважаючи на фінансову скруту

Мережа автомобільних доріг на Кіровоградщині, як загалом і по всій Україні, дуже зношена і потребує чималих капіталовкладень аби учасники дорожнього руху пересувалися по дорогах не лише безпечно, але й комфортно. Значна кількість площ потребує капітального ремонту чи навіть реконструкції, але фінансові умови, в яких опинилася дорожня галузь сьогодні, на жаль, дозволяють лише локально ліквідовувати деформації дорожнього покриття і не тими темпами, якими планувалося.

Втім, як би скрутно не було, ремонтні роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області з початку року виконуються постійно. Районними філіями ДП «Кіровоградський облавтодор» вже ліквідовано 49% ямковості.

Загалом же з початку року на Кіровоградщині виявлено 1928 км (178813 м²) доріг уражених ямковістю. Станом на 18 липня ямковий ремонт проведено на 946 кілометрах автодоріг. З них на дорогах державного значення з уражених 717 кілометрів, відремонтовано 622 км, місцевого – 324 км з уражених 1211 км.

Левова частка робіт виконана гарячим асфальтобетоном та методом просочення. Також застосовували у роботі і холодний асфальтобетон, і струменевий метод ремонту доріг. Ремонтні роботи на дорогах нашої області будуть проводитись і надалі за сприятливих погодних умовах та при забезпеченні необхідними матеріалами.

Пріоритетними в проведенні ремонту Службою автомобільних доріг у Кіровоградській області визначено ділянки, на які скаржаться користувачі доріг через проект «УкрЯма». Кожна подана заявка розглядається спеціалістами Служби окремо і негайно вноситься до плану робіт, що дає можливість оперативно реагувати на зауваження автоперевізників та власників автотранспорту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua