Прокуратура відреагувала на звернення громадської організації щодо порушення законодавства облрадою

За зверненням голови громадської організації «Люстраційна рада міста Олександрії» прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в діяльності Кіровоградської обласної ради.

Встановлено, що облрадою за результатами розгляду запиту голови вказаної громадської організації відносно надання копій декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 та 2013 роки одного з депутатів, відмовлено в наданні запитуваної інформації з порушенням встановленого чинним законодавством порядку.

Також, обласною радою не оприлюднено інформацію, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню, зокрема щодо місії, функцій, повноважень, основних завдань, напрямів діяльності та фінансових ресурсів, системи обліку, видів інформації, яку зберігає розпорядник, звітів щодо задоволення запитів на інформацію.

Крім того, в жодній із відмов на надання інформації запитувачам не роз’яснюється порядок оскарження прийнятого рішення, що теж є порушенням законодавства.

За результатами перевірки до Кіровоградської обласної ради внесено подання з вимогою усунути виявленні порушення, яке наразі перебуває на розгляді.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua