• Головна
  • Прокуратура відреагувала на звернення громадської організації щодо порушення законодавства облрадою
11:35, 25 липня 2014 р.

Прокуратура відреагувала на звернення громадської організації щодо порушення законодавства облрадою

За зверненням голови громадської організації «Люстраційна рада міста Олександрії» прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в діяльності Кіровоградської обласної ради.

Встановлено, що облрадою за результатами розгляду запиту голови вказаної громадської організації відносно надання копій декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 та 2013 роки одного з депутатів, відмовлено в наданні запитуваної інформації з порушенням встановленого чинним законодавством порядку.

Також, обласною радою не оприлюднено інформацію, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню, зокрема щодо місії, функцій, повноважень, основних завдань, напрямів діяльності та фінансових ресурсів, системи обліку, видів інформації, яку зберігає розпорядник, звітів щодо задоволення запитів на інформацію.

Крім того, в жодній із відмов на надання інформації запитувачам не роз’яснюється порядок оскарження прийнятого рішення, що теж є порушенням законодавства.

За результатами перевірки до Кіровоградської обласної ради внесено подання з вимогою усунути виявленні порушення, яке наразі перебуває на розгляді.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...