У Кіровоградській виправній колонії №6 готують курсантів до роботи в пенітенціарній службі

Днями, до Кіровоградської виправної колонії облуправління ДПтС України (№6), для проходження ознайомлювальної практики прибули курсанти Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України. Практика дала можливість з'єднати теоретичну підготовку з формуванням практичних навичок у курсантів для полегшення їх виходу на сферу соціально-психологічної служби, а також дала уявлення про те, над чим потрібно попрацювати, щоб відповідати сучасним вимогам фахівця.

У процесі проходження практики курсанти ознайомилися з документацією та загальними правами і обов`язками начальника відділення. Також, курсантам провели екскурсію по території колонії, ознайомили з умовами тримання засуджених.

Під час проходження практики вони мають змогу ознайомлюватися з порядком підготовки матеріалів на засуджених щодо застосування до них заохочувальних норм закону, брати участь у комісіях, а також в судах в режимі відеоконференцзв’язку.

Також хотілося би відзначити, що проходження ознайомлювальної практики - захоплюючий процес, він дозволяє на ранніх етапах навчання визначити наскільки майбутня професія актуальна і цікава, а також відповідність обраної професії, і де необхідно поставити «латочку» у знаннях.

Відділ соціально-виховної та психологічної служби Кіровоградської виправної колонії облуправління ДПтСУ (№ 6)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua