ДАІ закликає водіїв бути уважними на дорогах в спеку

Найближчим часом на території держави утримується спекотна погода. Стовпчики термометра різко злетіли вгору. Температура повітря місцями буде сягати до +35. В таку погоду особливо тяжко приходиться водіям.

У зв’язку з спекотною погодою Державтоінспекція дає кілька порад водіям про особливості керування авто при підвищеній температурі.

У спекотну погоду потрібно обов’язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості і необхідні ліки. Водіям планувати свої поїздки на велику відстані краще рано вранці або пізно ввечері, коли температура повітря знизиться. Бажано уникати поїздок в години заторів, особливо коли в салоні автомобіля знаходяться діти.

Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля. Також перед поїздкою обов’язково перевіряти технічний стан авто.

Не забувати потрібно і про відпочинок, адже в спекотну погоду водії швидше втомлюються. Відчувши наближення такого стану зупиніться у безпечному місці, на майданчику відпочинку або на широкому узбіччі і подрімайте хоча б 15-30 хвилин.

І пам’ятайте! Правила дорожнього руху забороняють керувати транспортним засобом у стані стомлення (п.2.9б ПДР України)

ДАІ спека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии