У Кіровоградській області реконструйовано 5,3 кілометра лісових доріг

На Кіровоградщині триває реконструкція лісових доріг. Нинішнього року відремонтовано 5,3 кілометра доріг лісогосподарського призначення. Ремонтні роботи проведені на території Оникіївського, Олександрівського та Чорноліського лісгоспів. Над здачею в експлуатацію працюють у Голованівському лісгоспі.

 Лісові дороги значно полегшують проведення лісогосподарських робіт, зокрема догляд за лісовими культурами та здійснення охорони і захисту зелених насаджень, відзначає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. За її словами, протяжність відремонтованих лісових автомобільних доріг в області постійно збільшується. Для прикладу, 2012 року на території держлісфонду було реконструйовано 6,2 кілометра, 2013-го – 10 кілометрів. Протягом нинішнього року очікується введення в експлуатацію 5,9 кілометра доріг.

Лісові дороги це один з об‘єктів лісогосподарської інфраструктури, який дає можливість більш ефективно виконувати цілий комплекс заходів. Цей фактор підтверджує доцільність спорудження доріг, констатує начальник управління.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

реконструкція лісові дороги кіровоградщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии