Бізнес-спільнота Кіровоградщини збагатила бюджет на понад півтора мільярда гривень

Протягом семи місяців цього року платники податків регіону перерахували  до зведеного бюджету України 1 млрд. 502 млн. гривень. Це на 118,5 млн. грн. більше, ніж за січень-липень 2013 року.

При цьому абсолютна більшість платежів надійшла за рахунок добровільної сплати податків.

Державна скарбниця отримала майже 543 млн. грн. Визначальними для формування доходів державного бюджету, як і раніше, були податок на додану вартість та на прибуток підприємств. У загальному фонді їх частка складає понад 89 відсотків, а обсяг надходжень – більше 464 мільйонів гривень.

При цьому зберігається стала тенденція до зростання обсягу платежів у порівнянні з минулим роком. Загалом до держскарбниці мобілізовано на 15,8% більше, ніж за сім місяців 2013 року, у тому числі податку на прибуток – на 11,3%, а ПДВ – на 27%.

Надходження, що формують місцеві скарбниці в регіоні, досягли майже 960 млн. грн. Основну їх частину становить податок на доходи фізичних осіб – його питома вага у загальному фонді місцевих бюджетів перевищує 77 відсотків, а обсяг сплати перетнув відмітку у 685 мільйонів. Це на 45,2 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Єдиного соціального внеску перераховано 1 млрд. 697 млн. грн.

„Виконуючи важливі завдання, які поставлені Президентом та Урядом України, ми пам’ятаємо про збереження тонкого балансу між створенням комфортної для бізнесу і громадян системи податкового та митного сервісу і стабільним наповненням бюджету”, – зазначив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха.
 

бюджет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии