За втручання прокуратури усунуто порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Прокуратурою області проведено перевірку в діяльності Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Встановлено, що територіальним відділенням допускаються порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Зокрема, надаються переваги у вигляді розміру штрафу одним суб’єктам господарювання по відношенню до інших.

Так,  до суб’єкта господарювання, який має дохід 134 млн. грн. застосовано штраф 20 тис. грн., при цьому на інше підприємство з значно більшим доходом - 797 млн. грн., за ті ж самі порушення накладено штраф у розмірі 10 тис. грн. Хоча, згідно законодавства розмір штрафу визначається виходячи із доходів суб'єкта господарювання від реалізації продукції.

Крім того, мають місце випадки, коли до підприємств з значно меншими доходам застосовуються максимальний розмір штрафу  - 68 тис. грн.

За результатами розгляду подання, внесеного виконувачу обов’язків голови Кіровоградського обласного ТВ АМК, діяльність територіального управління приведено у відповідність до законодавства.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии