Скільки мільйонів Кіровоградщина направила до держскарбниці

Протягом січня-липня поточного року бізнесмени регіону перерахували 317,4 млн.грн. ПДВ, що на 27% більше аналогічного періоду минулого року. Додатково надійшло 67,5 млн.грн. При цьому фізичними особами-підприємцями, які здійснюють діяльність на території області, сплачено 8,8 млн.грн.

Лише у липні платники ПДВ регіону збагатили держскарбницю майже на 63 мільйона гривень, а питома вага надходжень цього важливого податку склала 78,6 відсотків у доходах загального фонду держбюджету за минулий місяць.

„Досягти таких результатів вдалося, в основному, за рахунок добровільної сплати податку, а також заходів щодо детінізації економіки, - підкреслив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха. - Ми спрямували свої зусилля на покращення якості обслуговування та створення максимально комфортних умов для бізнесу і громадян, шляхом усунення адміністративних бар’єрів та вдосконалення ефективності податкового контролю. При цьому податкове відомство та всі його територіальні органи займають безкомпромісну позицію щодо протидії відмиванню злочинних доходів та ухиленню від сплати податків. Уряд поставив перед нами завдання повністю ліквідувати так звані податкові ями та наслідки їх неправомірної діяльності, і ми працюємо у даному напрямку”.

Міндоходів Кіровоградщини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии