![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
11:28, 17 серпня 2014 р.
Барвінчата познайомилися з історією та сучасністю пожежно-рятувальної служби області
Рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області завжди цікавляться життям дитячого будинку «Барвінок», що у Кіровограді. Спільно з педагогами проводять заходи та акції, спрямовані на те, щоб приділити діткам увагу та ближче познайомити їх з професією рятувальника і навчити правилам безпечної поведінки.
Екскурсія до пожежно-технічної виставки-музею Управління – захід, від якого у дітей залишаться не лише спогади, а й маса нових знань. Тож, 13 серпня до музею завітали барвінчата, серед них були як зовсім маленькі, так і старшокласники. У залі історії діти з інтересом спостерігали за діорамою, що розповідає про пожежу Єлисаветграда 1834 року, що стала справжнім стихійним лихом для мешканців міста. Детальніше діти дізналися і про назви спеціальностей першого пожежного обозу міста та побачили його мініатюрну копію. З прогресом у пожежно-рятувальній справі маленькі гості музею змогли познайомитися у залі служби – тут знаходяться різноманітні види обладнання для гасіння пожеж, справжній бойовий одяг рятувальників та моделі пожежно-рятувальних автомобілів, починаючи з 20-х років і до наших днів. Гасло «Пожежу краще попередити, ніж загасити» характеризує зал профілактики, у якому діорами про найпоширеніші причини вогневих випадків у квартирі та речові докази з пожеж продемонстрували дітям до чого може призвести недбале ставлення людини до власної безпеки.
Спілкування з учнями «Барвінка» було інтерактивним – діти давали змістовні відповіді на запитання екскурсовода та розповідали що вже знають самі. Отримали діти і нові брошури «Що варто знати юнацтву у непростий час», у яких даються практичні рекомендації про дії у екстремальних умовах. Підсумовуючи враження педагогів та дітей вдячність начальнику Управління ДСНС генерал-майору служби цивільного захисту Віктору Федорчаку за організацію цікавої екскурсії та діяльнсіть музею висловила заступник директора дитячого будинку «Барвінок» з навчально-виховної роботи Валентина Коряк. У відповідь рятувальники запросили діток відвідати музей знову, адже тут на них завжди чекають.
Прес-служба У ДСНС в області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
12:54, 21 липня
3
07:26, 17 липня
19:33, 24 липня
14
11:28, 23 липня
1
live comments feed...