![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
09:00, 25 серпня 2014 р.
У цьому році органи Міндоходів області розглянули понад півтори сотні звернень громадян
За сім місяців податківці Кіровоградщини отримали 164 письмових звернення від жителів регіону.
Найчастіше кіровоградців цікавили питання, що стосуються контрольно-перевірочної роботи – 25,6% усіх звернень, а також нарахування і сплати податку на доходи фізичних осіб – 12,2%. Слід зазначити, що 19,5% заяв містили в собі інформацію про ухилення від оподаткування, що є підставою для проведення перевірок органами Міндоходів.
Усі звернення, строк розгляду яких настав, а це понад 85 відсотків, опрацьовані, й з дотриманням встановлених законодавством термінів на них надані відповіді заявникам.
„Пріоритетними напрямами цієї роботи є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян, який здійснюється з метою оперативного вирішення порушених питань та задоволення законних вимог заявника”, – зауважив перший заступник начальника обласного управління Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
19:39, 24 липня
14:59, 15 липня
19:43, 24 липня
11:28, 23 липня
104
06:47, 24 липня
4
live comments feed...